ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

damla nakliyat şehirler arası taşımacılık

Şehiriçi ve Şehirler arası ofis taşıma ve ev taşıma hizmetini size kaliteli ve ekonomik şekilde sunmaya çalışan evden eve nakliye firmasıyız. Şehirler arasında evden eve taşıma işlerinizde en iyi hizmeti verebilmek için kaliteli ve hijyenik ambalajlama mahzemeleri kullanmaktayız. Personelerimiz kendi içimizde yetişen güvenilir ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Sizde güvenilir bir firma ile sigortalı evden eve eşyalarınızın taşınmasını istiyorsanız Bodrum Merkez 0252 319 6975 - 0532 603 7613 İstanbul Şubemiz 0216 466 1104 numaralı telefonlarımızı arayabilir istek yada taleplerinizi bize bildirebilirsiniz.

Şehirler arası evden eve nakliyat güven ve tecrübe işidir. Bodrum Damla Nakliyat bu durum için müşterilerini düşünerek sigorta güvencesi altında ev ve ofis eşyalarınızı sigortalar. Ülkemizin hemen hemen her şehrine kadar evden eve nakliyat gerçekleştirdik.

Şehirler arası taşımacılık konusunda titizlikle çalıştığımız için sizin hiç bir endişe duymanıza gerek kalmaz. Şehirler arası evden eve nakliyat için mesafe uzunluğu nedeniyle eşyalar doğru paketlenmelidir. Bodrum Damla Nakliyat bu durum için müşteri memnuniyetini göz önüne alarak mobilya ve diğer eşyaları özenle paketleyip yerleştirmektedir. Mobilyalar özel olarak şuan ki oturduğunuz evinizden demonte edilir. Taşınacağınız evin odasında ise tekrar montajı yapılır.