Kurumsal Nakliyat

damla nakliyat kurumsal nakliyat taşımacılık

Kurumsal Taşımacılık başlığı altında kamu kurumları ile özel şirketlerin her çesit taşıma ve komple taşınma işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Bu kapsamda Firmamız kurumsal faliyet gösteren şirketlere de hizmet sağlamaktadır. Eğer bir üreticiyseniz ve ürünlerinizi şehirden şehire ya da şehir içi taşınmasını istiyorsanız bizi tercih ederk en doğru seçimi yapabilirsiniz. Diğer taşımacılık türlerinde olduğu gibi kurumsal taşımacılık alanında da özen, titizlik, güven ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Sizde güvenilir bir firma ile sigortalı evden eve eşyalarınızın taşınmasını istiyorsanız Bodrum Merkez 0252 319 6975 - 0532 603 7613 İstanbul Şubemiz 0216 466 1104 numaralı telefonlarımızı arayabilir istek yada taleplerinizi bize bildirebilirsiniz.

Firmamız ürünlerinizi taşırken özel avrupadan ithal edilmiş delikli sistemli araçlarda taşır. Araçlarımızdaki özel ve toz geçirmez bölümler sayesinde her türlü giyim eşyalarınızı bize emanet edebilir ve nakliyat hizmetini alabilirsiniz.

Özellikle tekstil hizmeti veren firmalara askılı taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Askılı taşımacılık hizmetinde şehir içi ya da şehir dışı taşımacılık hizmetimiz bulunmaktadır. Bu nakliye hizmetinde ödemeler araç marka , modeline ve km'ye göre hesaplanır. Ayrıca ürünleriniz Bodrum Damla Nakliyat ve sigorta güvencesi altında olur. Ürünlerinize gelebilecek herhangi bir zararda doğrudan firmamız ile görüşerek zararınızı giderebilirsiniz.