İSTANBUL BODRUM EVDEN EVE NAKLİYAT EŞYA TAŞIMACILIĞI

Günlük Sürekli İstanbul Bodrum Nakliye Seferleri

İstanbul Bodrum nakliye hizmetleri ile Anadolu ve Avrupa Yakasının tümünde hizmet veren firmamız, yüzlerce kurumsal ve bireysel memnun müşterilerimizle taşımacılık ağını her geçen gün geliştirmiş bulunmaktadır. Evden eve nakliyat faaliyetlerini dikkatlice organize edecek uzman kadro ve teknik ekipmanlarımızla sizleri taşınma tasasından kurtarıyoruz.

Tüm ev eşyalarınızın güvenli, zamanında ve makul bir fiyata yeni evinize taşındığından emin olmak için, herhangi bir dolandırıcılık ve ucuz numara olmadan taşınmanızı sağlayacak nakliye firmasına ihtiyacınız mı var?

İstanbul Bodrum Nakliyat Firmaları

Tam hizmetli İstanbul Bodrum eşya taşıma firması olarak, yeni evinize veya ofisinize sorunsuz bir şekilde taşınmanıza yardımcı olmak isteriz. Çeşitli ebatlardaki modern eşya taşıma kamyonlarımız, profesyonel eğitimli personelimiz ve yüksek kaliteli ekipmanlarımız, taşınma işlemini sorunsuz ve stressiz olarak gerçektirecektir. Hiçbir koşula bağlı kalmadan işimizi tamamen şeffaf tutarız. Bizimle iletişime geçtiğinizde, yardımsever ve profesyonel satış temsilcilerimizden oluşan ekibimiz, nasıl iş yaptığımız hakkında sizi bilgilendirmek ve tüm detaylarda yol göstermek için ellerinden geleni yapacaktır. İstanbul Bodrum evden eve nakliyat firmaları arasından taşınmanızın tek bir şirketle tamamlanabilmesi ve tam teşekküllü hizmet alabilmeniz için buradayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ön planda tutarak, olası sorunlara çok az yer bırakaracak şekilde iş yapıyoruz. İyi bir hizmet verebilmek için sizlerle aramızda güven inşa etmek önceliğimizdir. Eşyalarını güvenli bir alanda saklamak isteyen müşterilerimiz için de isteğe bağlı İstanbul ve Bodrum'da eşya depolama hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Bodrum Nakliyat Fiyatları

İstanbul Bodrum şehirler arası eşya taşıma hizmetlerinde kilometre mesafesi önemli bir kriterdir. Evin içerisinde bulunan eşyanın hacmi ve evin konumuna göre farklı metodlarda fiyatlandırma yapılmaktadır. İstanbul Bodrum evden eve nakliye fiyatlarını belirleyen bir takım unsurlar şunlardır;

 • 1. Eşyanın yükü ve bu hizmeti karşılayacak araç büyüklüğü,
 • 2. Eşya paketleme hizmetinin talep edilmesi,
 • 3. Eşyaların parçalara ayrılması ve monte işlemleri,
 • 4. Eşyanın alınacağı ve taşınacağı kat,
 • 5. Asansörlü nakliyat hizmeti istenip istenmediği,
 • 6. Fiyatlarda mevsimsel değişiklikler olabilmektedir. Kış ayından ziyade yaz aylarında taşınmanın daha hesaplı olduğunu söylebiliriz.
 • 7. Ortak araç – eşyalarınız diğerlerinin eşyalarıyla birlikte taşınacaktır; ücretler daha düşüktür, ancak teslimat süresi zaman zaman uzayabilmektedir.
 • 8. Özel araç – mallarınızı tek bir kamyonda taşımayı tercih edebilirsiniz; teslim süresi daha hızlı, ancak fiyatlar daha yüksek olabilmektedir.

İstanbul Bodrum Sigortalı Taşımacılık Paketleme

Çoğu durumda, nakliye sırasında mobilyalar hasar görür. Ancak profesyonellerin sunduğu evden eve nakliyat hizmetlerinden faydalanırsanız, iki avantaj elde edersiniz. Birincisi ve en önemlisi, uzman oldukları için kırılma şanslarının olmamasıdır. İkincisi, bu şirketler sigorta olanakları da sağlıyor. Buda para için talepte bulunabileceğiniz ve geri ödeme alabileceğiniz anlamına gelir. Eşyaların güvenliği her zaman önce gelir ve optimum koruma sağlamak için, taşıma ve nakliye işlemlerinin zorluklarına dayanacak şekilde yüksek kaliteli profesyonel paketleme malzemeleri kullanıyoruz.

İstanbul Bodrum Eşya Depolama Hizmetleri

Yaklaşan taşınmanızdan sonra bazı eşyalarınızı saklayabileceğiniz bir yer mi arıyorsunuz? Yanınıza almayacağınız mobilya veya diğer ev eşyaları için depolamaya ihtiyacınız mı olacak? Her iki durumda da İstanbul Bodrum nakliye firmamız, İstanbul ve Bodrum eşya depolama merkezlerimizde güvenli taşıma ve depolama hizmetleri sağlamaktadır. Eşyalarınız neme dayanıklı kaplarda ve kolilerde ambalajlı bir şekilde saklanmış olup kilitli kapılar arkasında güvenlik kameraları ile profesyonel olarak izlenmektedir. Taşıma ve depolama için size özel kısa veya uzun süreli depolama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Herkesin depolama hizmetlerini kullanmak için farklı nedenleri ve farklı süre gereksinimleri olduğunu çok iyi anlıyoruz. Kısa yada uzun süreli kiralık eşya depolama hizmetimizle eşyalarınızı ambalajlı, paketli bir şekilde koruma altına alarak depolama tesisine nakledilmesini sağlıyoruz. Depolama süresi sona erdiğinde evinize geri getirecek nakliye servisini de sağlamaktayız. Eşya depolama firmaları içinde deneyimli olan ekibimiz aynı zamanda paketleme ve taşıma işlerinde de uzmanlardır. Eşyalarınızın kaliteli malzemeler kullanılarak mükemmel bir şekilde paketlendiğinden emin olabilirsiniz. 7/24 son teknoloji güvenlik önlemlerimiz ve kuru iklim teknolojimiz, eşyalarınızı hırsızlık ve neme karşı korur.

 • * Depolama ve teslimat yolculuğunuzu bize bırakın
 • * Eşyalarınızı alır, paketler ve saklarız
 • * Kısa veya uzun süreli depolama, esnek ödeme imkanları, kredi kartı ile ödeme seçeneği
 • * Anahtar teslimatı. Müşterilerimiz diledikleri zaman depo alanına gelerek kendilerine tahsil edilmiş alandaki kilitli kapıları açabilecek anahtara sahiptirler.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nereleri Kapsıyor?

Nakliye Firmamız Türkiye’nin 81 İline de Hizmet Vermektedir.

Bodrum ⇄ İstanbul Arası Evden Eve Nakliyat Hizmetleriniz Var mı?

Evet, Günlük Seferlerimizle Bodrum-İstanbul, İstanbul-Bodrum Arası Firmamız Sürekli Evden Eve Nakliyat Hizmeti Vermektedir.

Bodrum ve İstanbul'da Eşya Depolama Hizmetiniz Var mı?

Evet, Eşyalarınızın Paketlenip Depolanmasını, Sigortalı ve Garantili Bir Şekilde Sağlamaktayız.

Bodrum ve İstanbul'da Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Hizmetiniz Var mı?

Evet, Bodrum ve İstanbul'da Hizmet Verdiğimiz Ofislerimizden Gün İçinde Tüm Semtlerde Eşyalarınızı Sigortalı Bir Şekilde Taşıyoruz.

Expertiz Hizmetiniz Var mı?

Evet, Depolama ve Nakliye İhtiyaçlarınızda, Gereksinime Göre Hizmet Sağlamak Amacıyla Ekspertiz Desteği Sunmaktayız. Talebiniz Doğrultusunda Gün İçinde Ekibimiz Sizlere En Doğru Fiyatlandırmayı Ücretsiz Bir Şekilde Sağlayacaktır.

Kredi Kartı İle Ödeme Yapılabiliyor mu?

Mobil Post Cihazımızla Kredi Kartı İle Ödeme Yapabilirsiniz. İsterseniz Bakiyenin Tümünü Yada Belli Bir Miktarını Ödeyebilirsiniz.