Ankara Bodrum Evden Eve Nakliyat Eşya Taşımacılığı

Ankara Bodrum Arası Nakliyat Firmaları

Birçok nakliye şirketi, ihtiyaç duyacağınız hizmetlere sahip olduğunu iddia edebilir. Elbette birçok kişi eşyalarınızı yükleyip boşaltabilir. Ancak, güvenli olacaklarını, zamanında teslim alınacağını ve teslim edileceğini biliyor musunuz? tecrübemiz ve referanlarımızla sağladığımız Ankara Bodrum nakliye seferlerimizle eşyalarınızı bize emanet edeceğiniz güvenilir, garantili taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Tecrübeli evden eve nakliyat hizmetlerimizle zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olur ve aynı zamanda eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde yeni ikametgahınıza güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlarız.

Ankara Bodrum Nakliye Fiyatları

Ankara Bodrum şehirler arası ev eşyası taşıma ücretleri çeşitli faktörlere bağlı olabilmektedir. eşya boyutundan, kaldığınız ve taşınacağınız evin koumuna kadar, lokasyonlar arasındaki mesafe ile birlikte her şey devreye giriyor. Bu nedenle, tüm bu detayları bilinmediği sürece, nakliye ücretlerini hesaplamak kolay değildir. Ev taşımak ofis taşımaktan farklıdır. Ofis değiştirme durumunda, öncelikler farklıdır ve paketlenecek ve taşınacak eşya türleri de farklıdır. Ofis değiştirme ücretleri, örneğin masa, sandalye, masa üstü, depolama dolapları vb. malların hacmine göre kolaylıkla değişebilir. Ayrıca, her iki ofis arasındaki mesafe de önemli bir faktördür. Asansör erişimi olmayan üst katlardan taşınma işleminde işçilik maliyetleri artabilmektedir. Eşyaların asansörsüz olarak üst katlara taşınması ekstra emek ve çaba gerektirir ve bu nedenle maliyeti etkileyebilir. Firmamızın sunduğu asansörlü nakliyet hizmetlerinden faydalanmak sizler için daha hesaplı ve hızlı olacaktır.

Ankara Bodrum evden eve nakliye fiyatlarını belirleyen bir takım unsurlar şunlardır;

 • 1. Eşyanın yükü ve bu hizmeti karşılayacak araç büyüklüğü,
 • 2. Eşya paketleme hizmetinin talep edilmesi,
 • 3. Eşyaların parçalara ayrılması ve monte işlemleri,
 • 4. Eşyanın alınacağı ve taşınacağı kat,
 • 5. Asansörlü nakliyat hizmeti istenip istenmediği,
 • 6. Fiyatlarda mevsimsel değişiklikler olabilmektedir. Kış ayından ziyade yaz aylarında taşınmanın daha hesaplı olduğunu söylebiliriz.
 • 7. Ortak araç – eşyalarınız diğerlerinin eşyalarıyla birlikte taşınacaktır; ücretler daha düşüktür, ancak teslimat süresi zaman zaman uzayabilmektedir.
 • 8. Özel araç – mallarınızı tek bir kamyonda taşımayı tercih edebilirsiniz; teslim süresi daha hızlı, ancak fiyatlar daha yüksek olabilmektedir.

Ankara Bodrum Sigortalı Taşımacılık Paketleme

Ankara Bodrum şehirler arası nakliyat şirketimiz, eşyalarınızı paketlemeden yüklemeye, boşaltmaya, varış noktasına ve güvenli bir şekilde taşımaya kadar her şeyiyle ilgilenecektir. Örneğin paketleme farklı şekillerde yapılabilir ve paketleme kalitesi ne kadar iyi olursa, katman sayısı ne kadar fazla olursa, ürünleriniz o kadar güvenli olur. Çeşitli ambalaj malzemeleri vardır ve taşıma şirketleri bunu ev ambalajlarında farklı şekilde kullanır. Bu nedenle, malların maksimum güvenliğini sağlamak için ambalajın en yüksek standartta olması gerekir.

Ankara Bodrum Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya Depolama artık çok popüler hale geldiğinden, daha fazla nakliyeci bunu bir eklenti olarak sunmaya başlamıştır. Taşınma süreçlerinde mümkün olduğu kadar dikkatli olmak isteyen ve ciddi para harcamaktan çekinmeyen kişiler için, depolama alanı sunan tam hizmetli nakliyeciler ile çalışmak iyi bir seçenek olabilmektedir. Bir depolama biriminde nelere dikkat edilmeli?

Farklı depolama tesislerini ve olanaklarını değerlendirirken, şu temel faktörleri göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun:

 • 1. İklim kontrolü. Eşyalarınızı aşırı sıcaklıklardan, nemden ve diğer dış koşullardan korumaya yardımcı olur. Depolama ünitesinde küf, küf ve diğer kötü koşulların oluşmasını engeller.
 • 2. Erişilebilirlik derecesi. Örneğin, depolama birimlerine 24 saat erişim sunuluyor mu? Anahtar teslim var mı? Pazar günleri ve tatillerde açıklar mı?
 • 3. Kilit sayısı
 • 4. Video izleme
 • 5. Fiyatlandırma ve sunulan sözleşmeler
 • 6. Depo hizmet alanın büyüklüğü
 • 7. Tesisin genel güvenliği
 • 8. Anahtar teslimatı. Müşterilerimiz diledikleri zaman depo alanına gelerek kendilerine tahsil edilmiş alandaki kilitli kapıları açabilecek anahtara sahiptirler.

Eşyalarımı uzun süreli depolama için nasıl hazırlarım?

 • 1. Eşyalarınızın envanterini çıkarın – Eşyaları uzun süre bir depolama biriminde bırakmayı planlıyorsanız, tüm eşyaların ayrıntılı bir envanter listesini oluşturmanız gerekecektir. Aksi takdirde (bize güvenin) depoda bıraktıklarınızı unutacaksınız. Her şeyi not almanızı ve sigorta amaçlı fotoğraf çekmenizi de öneririz. Eşyalarınızın izini kaybetmemek için tüm fotoğrafları ve bir envanter listesini tek bir yere kaydedin.
 • 2. Mobilyaları demonte edin – Mobilyaları uzun süreli olarak saklarken, önce onları söktüğünüzden emin olun. Hatta bazı mobilya parçalarını (örn. başlıklar, masa ayakları ve aynalar) depoya taşımadan koruyucu sargılara sarılabilir. Mobilyaları demonte ederek, kutular ve eşyalar için daha fazla yer açılabilir. Masa veya büyük bir mobilya parçası parçalanmıyorsa, eşyalarınızı saklamak için nasıl kullanabileceğinizi düşünün. Örneğin, bir yemek masası, kutular için raf olarak kullanılabilir.
 • 3. Her şeyi çok dikkatli bir şekilde paketleyin – Tüm küçük eşyaları sağlam karton kutularda ve/veya şeffaf plastik şeritlerle paketlemenizi öneririz. Mesela Plastik kutular içinde ne olduğunu görmeyi kolaylaştırır, ancak karton kutular daha ucuzdur - bu nedenle seçim size kalmış.Aynaları, TV'leri ve resimleri de uygun kutulara koyduğunuzdan emin olun. Bu, eşyaların nakliye sırasında ve depolama alanında kırılmasını önlemelidir.
 • 4. Her şeyi etiketleyin - Neyin nerede olduğunu kaybetmek istemiyorsanız, her kutuyu tam olarak içinde ne olduğuyla etiketlemeniz son derece önemlidir.

Depolama eşyalarımı sigortalatmalı mıyım?

Eşyalarınızı saklamadan önce, hepsinin uygun şekilde sigortalanmasını öneririz. Bu sadece size huzur vermekle kalmayacak, aynı zamanda depodeyken kırılan veya çalınan eşyaların yerine yenisini koymaya da yardımcı olacaktır.