Ofisden Ofise Nakliyat

damla nakliyat ofis taşımacılığı

Bodrum'da Sigortalı Ofis İşyeri Nakliye Firması; Ofis ve İş Yerinizi Şehir içi ve Şehirler Arası Taşıma işlemini Bodrum Damla Nakliyat garantisi, güvencesi ve tecrübesiyle gerçekleştiriyoruz. Bodrum Damla Nakliyat Firmamız ofis eşyalarınız nasıl aldıysa o şekilde size teslim eder. Firmamızdan kaynaklanacak hasar ve ziyanlarda masrafları karşılama taahhütünde bulunmaktayız. Sizde güvenilir bir firma ile sigortalı ofis ve iş yeri taşıtmak istiyorsanız Bodrum Merkez 0252 319 6975 - 0532 603 7613 İstanbul Şubemiz 0216 466 1104 numaralı telefonlarımızı arayabilir yada iletişim formundan istek yada taleplerinizi bize bildirebilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında önce expertimiz gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt edilir, yetkili kişi ile karşılıklı istişare yapılır. Eğer anlaşılırsa taşıma olayı kağıt üzerine dökülerek karşılıklı sözleşme yapılır taşıma günü ofis görevlileri elemanlarla değil direkt olarak Bodrum Damla Nakliyat ile muhataptır.

Taşıma günü taşımanın daha seri daha rahat ve daha güvenilir titiz olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı ekipmanlar kullanılmaktadır. Tüm ofis eşyaları kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin ismi yazılır. Tüm bu güvenli hizmete rağmen tedbiri elden bırakmayarak taşınan ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis Firmamız ile değil direkt olarak sigorta acentası ile muhataptır. Ayrıca sigorta poliçesi taşıma günü ofis görevlisine firmamız tarafından teslim edilecektir.