Bodrum ve İstanbul'da Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Bodrum ve İstanbul Eşya Depolama Firmamızın Güvencesiyle Sigortalı Hizmet

Damla Nakliyat Bodrum İstanbul Eşya Depolama Hizmetleri

Bodrum Damla Nakliyat Evden Eve Taşıma Hizmetini Bodrum Merkez ve İstanbul Ofisimizle gerçekleştirirken aynı zamanda güvenilir ve kapalı depolar ile Bodrum ve İstanbul'da Ev Eşyası Depolama Hizmetlerini sunmaktayız.

Koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya bir evin bütün eşyası olması halinde, Bodrum ve İstabul'da Eşya Depolama Firmamız tarafından depolanmasını talep ettiğiniz eşyalarınızı havalı naylon, ip, karton koli ve mukavva-sunta silindirik fıçılara koymak sureti ile liste halinde teslim alıyor ve daha sonra bir hafta öncesinden bildirmeniz halinde liste halinde teslim ediyoruz. Eşyalarınız depolamadan önce sel, çalınma, ve her türlü afet için sigortalanır ve güvenli depolarımzda yerine alınır. Depolanan eşyalar için artık hiçbir yer değişikliği söz konusu olamaz. Eşyalar uygun bir biçimde yerleştirildikten sonra üstleri uygun ambalaj malzemeleriyle örtülür, tahta konteynırlara konulması uygun görülen eşyalar konteynırlara yerleştirilir numaralandırılır ve sandıklar teslimata kadar açılmayacak bir şekilde mühürlenir veya kilitlenir. Depolama esnasında hiçbir türlü tozlanma, kirlenme, böceklenme, rutubet kapma gibi bir aksilik yaşanmayacaktır. Zira depolarımız periyodik olarak havalandırılmakta ve ilaçlandırılmaktadır.Sadece ev değil, aynı kalitede ofis depolama hizmetlerini de sunuyoruz.

Bodrum ve İstanbul'da Kiralık Ev Eşya Deposu Fiyatları

Bodrum ve İstanbul'da Eşya Depolama Fiyatları depo yapılan alanın genişliğine, depolaması yapılacak eşyanın çokluğuna ve depolama süresine göre değişiklik göstermektedir. Depolanacak eşyalarınızın sayısı ve büyüklüğü ile fiyatlandırma işlemi gerçekleştirilir. Bunların yanında Ev Eşyalarınızın Taşınacağı Depoların Uzaklığı da Fiyatları değiştirecektir. Depolanacak eşyaların sökülmesi, paketlenmesi ve gereken güvenlik önlemlerinin alınması fiyata dahildir.