Evden Eve Nakliyat

Damla Nakliyat Evden Eve Nakliye

Bodrum İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmamız, Şehir İçi Ev Eşyası Taşıma ve Şehirler Arası Evden Eve Nakliye Hizmeti ile Türkiye’ nin her noktasına taşıma hizmeti sunmaktadır.

Evden Eve Taşıma Asansörlü Ev Taşıma günümüzde müşteri için bulunmaz bir imkandır. Binaların yüksek katlı, merdiven boşluklarının dar olması gibi nedenler taşınma esnasında yük asansörlerinin kullanımını mecbur kılmaktadır. Nakliyat talebinize uygun planlama eşliğinde çağdaş asansörlü sistemin nasıl kurulacağı, nereye kurulacağı ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır. Sizde güvenilir bir firma ile sigortalı evden eve eşyalarınızın taşınmasını istiyorsanız Bodrum Merkez 0252 319 6975 - 0532 603 7613 İstanbul Şubemiz 0216 466 1104 numaralı telefonlarımızı arayabilir istek yada taleplerinizi bize bildirebilirsiniz.

İlk öncelikle bölgelere ayrılan expertlerimiz eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Eğer anlaşma olursa o dakika yetkili olan expert ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Expertin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir.

Eşyanın gideceği yeni yerinde ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir. Bütün Ev eşyası, parça veya kısmi eşyalarınızı Türkiye'nin her tarafına, nakliyatta lider firma olan Bodrum Danla Nakliyat ile güvenle gönderebilirsiniz. Nakliye seferlerimiz günlük ve haftalık olmak üzere organize edilir.Müşterimize uygun bir zamanda parsiyel eşyalarının nakliyesi gerçekleştirilir. Bu hizmetimizle sizi yüksek nakliyat masrafından kurtarmayı hedefliyoruz. Aklınızda hiçbir soru işareti olmaksızın parça eşyalarınız için güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz.Evden eve nakliyat şirketimiz sizlere % 100 kapalı araç garantisi vermektedir. Eşyalarınıza göre araç tespiti yapılır , en ekonomik ve garantili nakliyat hizmeti verilir. Kapalı araçlarımız çeşitli olup güvenli taşımalara göre dizayn edilmiştir. Kapalı araçlarımızdan bazıları raflı sisteme sahip olup eşyalarınız için daha ergonomik yapıya sahiptir.