Kartal Evden Eve Nakliyat Taşımacılık , Kartal Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat Firmaları

Taşıma yetki belgelerine sahip olan nakliyat şirketimiz geniş araç filosuyla, İstanbul Kartal nakliye bölgesinden şehir içi ve şehirler arası eşya taşımacılığında, ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetleri karşılayabilecek tecrübeye sahip bir firmayız. Kartal nakliyat olarak taşınma işleminin ilk safhalarından son anına kadar siz rahatınıza bakarken, biz güven içinde koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı bir şekilde işimizi yapıyoruz.

Kartal Ev Taşıma Nakliye Fiyatları

Evinizi taşıma konusunda bizimle iletişime geçtiğinizde, taşınmanın tam olarak neleri kapsayacağını ve işlemleri kolaylaştırmak için ne tür bir nakliye hizmeti sunmamız gerektiğini belirlemeye çalışacağız. Taşınmanın minibüsten depolamaya kadar olan sürecinde, maliyetlere bakarken göz önünde bulundurulması gereken pek çok şey vardır. Taşınma fiyatının yalnızca eşyanın boyutuyla değil, hareket ettiğiniz mesafeye de bağlı olduğunu unutmayın. Ayrıca parçaların sökülüp yeniden takılması ve paketleme hizmetlerine ihtiyaç duymanız durumunda maliyetler artabilmektedir.

Taşınma maliyeti çeşitli faktörlere bağlıdır:

Kartal Sigortalı Taşımacılık Paketleme

İstanbul'da en iyi nakliyecilerden biri olarak bilinen Damla Nakliyat, müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını ve bütçesini karşılamak için bir dizi paketleme hizmeti sunmaktadır. Sayısız eşyanızı kutulara koymayı düşünmek bile heyecandan çok strese neden olabilir. Müşterilerimizin çoğu, özellikle paketleme ihtiyaçlarını firmamızın üstleneceğini bildiklerinde, eşyalarını kutulara koymak yerine aileleri, arkadaşları ve sevdikleriyle vakit geçirmeyi tercih ediyor. Kıyafetlerinizi gardırop kutularımıza nasıl yerleştireceğiniz konusunda hiçbir fikriniz yoksa veya kitaplarınızı kutulara nasıl yerleştireceğinizden emin değilseniz, ekibimiz eşyalarınızı ihtiyacınıza göre paketleyecektir. Paketleme ekibimiz, sıkıcı etiketleme sürecinin yanı sıra evinizdeki her şeyi güvenle paketleyecektir. Bu, zamandan ve emekten tasarruf etmeniz için tasarlanmış kullanışlı bir hizmettir. Belli bir organizasyon içinde ilerleyen taşınma işleminde her türlü kaza ve hasarı optimum seviyede tutmak bizler için çok önemlidir. Yaşanabilecek bu tip olumsuz durumlarda değerli ve kırılgan eşyalarınızın sigortalanmasını azami ölçüde tavsiye etmekteyiz.

Kartal Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya depolamayı düşünmek için birçok neden var. Belki yeni bir eve taşınıyorsunuz, yeniden dekore ediyorsunuz, büyütüyor veya küçültüyor olabilirsiniz. Belki şu anki eviniz için uygun olmayan ama bir sonraki evinizde işe yarayabilecek bazı sevilen mobilya parçaları koymak için kuru bir yer bulamıyorsunuzdur. Ne tür eşya depolamaya ihtiyacınız varsa, yardım etmek için buradayız. İstanbul'da güvenli depolama ünitelerimizden birinde mobilyalarınızı kısa veya uzun bir süre boyunca istediğiniz kadar güvenli bir şekilde saklayabiliriz.