/ Blog

10 Mayıs 2022

Bodrum ve İstanbul'dan Evden Eve Şehirler Arası Nakliyat

Ülkemizin her bölgesinin özelliği ve yapısı, birbirinden farklılık arz ederken, bir şehrin coğrafi koşulları, yaşam biçimi, sosyo-ekonomik ve kentsel yapısı o bölgenin lojistik faaliyetlerini belirleyen önemli kalemleri olduğunu söylemek pek de yanlış sayılmaz.

Yoğun olarak göçün gerçekleştiği dinamik hareketli bir şehir olan İstanbul, iktisadi-ekonomik yapısı, sanayi-üretim hattı ve konaklama altyapısı ile ülkemizin ve dünya'nın en önemli ticari merkezlerinden birisidir. Marmara bölgesi genel yapı itibariyle sanayi, üretim ve ticaret alanlı bir üretim bandına sahip. Ülkemizin çeşitli kaynak zenginliklerinden bahsederken bir yandan da turizm ve eğlence sektörünün merkezi Bodrum'a da başlık açmak gerekir. Özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde gerçekleşen kısa dönem konaklamalardan ziyade, uzun dönem hem yaz hem kış aylarını geçirmek isteyen büyük bir kesimin olduğunu söyleyebiliriz. Bu bakımdan farklı kültür ve eğitimden yoğun talebin olduğu ve göçün gerçekleşmesiyle birlikte şehrin bu taleplere karşılık verebilmesi için, farklı alanlarda sektörlerin geliştiği gözlenmiştir.

Bu bakımdan Bodrum ve İstanbul taşıma sektörü için çok fazla hareketliliğin olduğu bölgeler listesinde yer almıştır. Bu amaçla Bodrum nakliyat ve İstanbul nakliyat olarak uzun soluklu bir yolda yürüttüğümüz evden eve nakliye hizmetlerinin potansiyeli her geçen dönem artış göstermiş olup, müşteri taleplerinin çeşitliliği doğrultusunda gerek personel, gerek donanımsal teknolojiler ile alt yapımızı her daim geliştirdik.

Evden eve nakliyat faaliyetleri ile elde ettiğimiz referanslarımız ve tecrübemizin verdiği özgüven doğrultusunda, Türkiye'nin her şehrine kurumsal marka ve logomuz ile şehirler arası evden eve taşımacılığını profesyonel kimliğimizle sorunsuz bir şekilde sağlamayı başardık.
 
İstanbul ve Bodrum Şubemizden düzenli olarak, sürekli günlük İstanbul-Bodrum ve Bodrum-İstanbul arası evden eve nakliyat hizmetlerini gerçekleştirerek, müşterilerimizin taleplerine cevap verebilecek teknik kadroya ve araç filosuna sahip olduğumuzu belirtebiliriz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, müşterilerimizin yeni yaşayacakları veya çalışacakları yerlerinde güzel bir başlangıç yapmalarını istiyoruz. Bu bakımdan Bodrum evden eve nakliyat ve İstanbul evden eve nakliyat firmalarından damla nakliyat markasını gördüğünüzde bizleri arayabilir, farklı bir sunum ile danışmanlık ve ekspertiz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kaynak: bodrumnakliyat.org