Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Taşımacılık , Beşiktaş Nakliyat

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Firmaları

İstanbul Beşiktaş nakliye bölgesinde işletme belgeli firma olarak, İstanbul'un tüm semtlerinde hizmet vermekteyiz. Nakliye işleri için çeşitli ve uygun ebatlarda araçlarımız mevcuttur. Beşiktaş evden eve nakliye, ofis taşımacılığı, parça eşya taşıma, asansörlü taşıma, şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerini tam teşekküllü bir şekilde Damla nakliyat markası ve tecrübesi ile sürdürmekteyiz. Neye ihtiyacınız olduğunu bize bildirin ve endişelerinizi yakından dikkate alarak size özel taşınma hizmetini planlayalım.

Beşiktaş Ev Taşıma Nakliye Fiyatları

Evinizi taşıma konusunda bizimle iletişime geçtiğinizde, taşınmanın tam olarak neleri kapsayacağını ve işlemleri kolaylaştırmak için ne tür bir nakliye hizmeti sunmamız gerektiğini belirlemeye çalışacağız. Taşınmanın minibüsten depolamaya kadar olan sürecinde, maliyetlere bakarken göz önünde bulundurulması gereken pek çok şey vardır. Taşınma fiyatının yalnızca eşyanın boyutuyla değil, hareket ettiğiniz mesafeye de bağlı olduğunu unutmayın. Ayrıca parçaların sökülüp yeniden takılması ve paketleme hizmetlerine ihtiyaç duymanız durumunda maliyetler artabilmektedir.

Taşınma maliyeti çeşitli faktörlere bağlıdır:

Beşiktaş Sigortalı Taşımacılık Paketleme

Eşyalarınızı kendiniz paketlemek istemiyorsanız, nakliye şirketimiz bunu sizin için yapacaktır.

Paket açma hizmeti - Birçok nakliye şirketi, talep ettiğiniz odalara kutu ve mobilyaları yerleştirir. Ancak, paket açma kutuları genellikle teklife dahil edilmez ve ekstra hizmet olarak ücretlendirilir.

Kasalama - Orjinal ambalajı olmayan kırılgan antika eşyalarınız veya elektronik eşyalarınız varsa, nakliye şirketine bildirmekte fayda var. Bazen, eşyaları özel olarak yapılmış bir tahta sandık içinde taşımak daha güvenli olabilir.

Evden Eve Nakliyat Sigortası anlamanın oldukça zor olabileceğini biliyoruz. Profesyonel bir nakliye firması kullanıyorsanız, birçok nakliye şirketi sigortayı birçok farklı şekilde ele aldığından, sigortanızın sağladığı koruma düzeyini anlamak zor olabilir. Profesyonel bir nakliye şirketi tarafından taşınma esnasında sigorta poliçeniz eşyalarınızın hasar ve kayıplarını kapsamalıdır.

Beşiktaş Eşya Depolama Hizmetleri

Hemen mülkünüze taşınmayacaksanız, eşyalarınızın güvende ve emniyette tutulduğundan emin olmanız gerekir. Depolama yerlerimiz yalnızca uygun ve güvenli olmakla kalmaz, aynı zamanda fiyatlarımız da uygundur. Böylece, birkaç şeyi geçici veya birçok şeyi uzun süre saklamanız gereksin, bunu uygun maliyetlerle ve endişesiz bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca Üniversite öğrencileri sonbaharda kampüslerine geri dönene kadar yaz aylarında güvenli depolama tesislerimizi geçici bir çözüm kullanmaktadırlar.